عطسه کردن فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف

عطسه کردن: فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + تائید قصور پزشکی در کمای سارینا

بررسی‌های اولیه پرونده سارینا نشان می‌دهد تزریق اشتباه دارو، محرز هست. دختر هشت ساله از ده روز قبل به کما رفته و تلاش تیم پزشکی جهت نجات جان او ادامه دارد.

عکس + تائید قصور پزشکی در کمای سارینا

تائید قصور پزشکی در کمای سارینا +عکس

عبارات مهم : تزریق

بررسی های اولیه پرونده سارینا نشان می دهد تزریق اشتباه دارو، محرز هست. دختر هشت ساله از ده روز قبل به کما رفته و تلاش تیم پزشکی جهت نجات جان او ادامه دارد.

به گزارش جام جم، مدیر کل دادگستری استان گلستان دیروز راجع به آخرین اوضاع پرونده سارینا گفت: پرونده قصور پزشکی سارینا کودک هشت ساله گلستانی در دادسرای شهرستان علی آباد کتول تشکیل شد.

هادی هاشمیان ادامه داد: در تحقیقات اولیه، دکتر و پرسنل بیمارستان، علت به کما رفتن این کودک را تزریق اشتباه دارو عنوان کردند.

عکس + تائید قصور پزشکی در کمای سارینا

وی افزود: پرونده در حال پیگیری است و منتظر اعلام نظر پزشکی قانونی و مشخص شدن اوضاع کودک جهت صدور کیفرخواست هستیم.

هاشمیان با ابراز تاسف از وقوع اتفاقات این چنینی گفت: دستگاه قضایی به صورت خاص و با اولویت پیگیر این پرونده است.

بررسی‌های اولیه پرونده سارینا نشان می‌دهد تزریق اشتباه دارو، محرز هست. دختر هشت ساله از ده روز قبل به کما رفته و تلاش تیم پزشکی جهت نجات جان او ادامه دارد.

عباس بدخشان، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان هم در جمع خبرنگاران عنوان کرد: دختربچه هشت ساله، ده روز پیش در نیمه های شب به بیمارستان علی آباد کتول مراجعه می کند که با تشخیص عفونت در بیمارستان خوابیدن شده است و با دستور دکتر معالج آمپول به وی تزریق می شود. با تزریق ویال اشتباه دارویی، کودک با کم کردن سطح هوشیاری رو به رو شده است سپس به بیمارستان طالقانی گرگان انتقال یافته می شود. این کودک حدود هفت روز در بیمارستان طالقانی خوابیدن است و متخصصان بیمارستان این کودک را معاینه می کنند.

وی افزود: سطح هوشیاری کودک بالاتر آمده و بدون دستگاه تنفسی نفس می کشد ولی هنوز خطر را رد نکرده که امیدواریم بزودی اصلاح حاصل شود.

بدخشان راجع به قصور پزشکی در مورد این کودک عنوان کرد: قصور پزشکی در همه جای دنیا وجود دارد و این مساله اجتناب ناپذیر هست؛ ولی جهت وزارت بهداشت این که شخص خطاکننده خود اطلاع دهد، مهم است و در این مورد هم پرستار بعد از دیدن حال کودک اشتباه خود را اعلام کرده و با اطلاع رسانی پزشکان مراحل سم زدایی را در مورد کودک انجام دادند.

عکس + تائید قصور پزشکی در کمای سارینا

واژه های کلیدی: تزریق | پزشکی | پرونده | بیمارستان | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz