عطسه کردن فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف

عطسه کردن: فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آماده‌ام بدون هیچ پیش‌شرطی با ایرانی‌ها دیدار کنم / ترامپ

رییس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد، این آمادگی را دارد که با کشور عزیزمان ایران «بدون پیش‌شرط» وارد مذاکره شود.

آماده‌ام بدون هیچ پیش‌شرطی با ایرانی‌ها دیدار کنم / ترامپ

ترامپ: آماده ام بدون هیچ پیش شرطی با ایرانی ها دیدار کنم

عبارات مهم : ایران

رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد، این آمادگی را دارد که با کشور عزیزمان ایران «بدون پیش شرط» وارد مذاکره شود.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در کنفرانسی مطبوعاتی با نخست وزیر ایتالیا راجع به مذاکره با کشور عزیزمان ایران و دیدار با مقامات کشورمان تصریح کرد که میل به دارد با مقام های ایرانی ملاقات داشته باشد.

آماده‌ام بدون هیچ پیش‌شرطی با ایرانی‌ها دیدار کنم / ترامپ

وی گفت: من به ملاقات کردن اعتقاد دارم. اگر آن ها بخواهند، من قطعاً با [مقام های] کشور عزیزمان ایران ملاقات خواهم کرد. نمی دانم که آیا آن ها آماده این کار هستند. آن ها اکنون در حال پشت سر گذاشتن دوره مشکل هستند.

ترامپ اظهار کرد: من به توافق با کشور عزیزمان ایران آخر دادم. این توافق مسخره ای بود.

رییس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد، این آمادگی را دارد که با کشور عزیزمان ایران «بدون پیش‌شرط» وارد مذاکره شود.

رییس جمهوری آمریکا گفت: اعتقاد دارم آن ها احتمالاً در آخر به این نقطه خواهند رسید که خواستار ملاقات شوند و من آماده ام تا هر وقت که بخواهند، با آن ها ملاقات کنم. من این کار را از روی قوت یا ضعف انجام نخواهم داد. فکر می کنم این کار اقدام مناسبی هست. اگر بتوانیم به نتیجه ی معنادار دست یابیم -نه اتلاف کاغذی که در توافق قبلی اتفاق افتاد-، قطعاًّ مایل به انجام ملاقات خواهم بود.

در ادامه خبرنگاری پرسید که آیا ترامپ پیش شرطی جهت چنین ملاقاتی دارد که مدیر جمهوری آمریکا پاسخ داد: هیچ پیش شرطی، نه. اگر آن ها بخواهند ملاقات کنند، من هم ملاقات خواهم کرد. هر وقت که آن ها بخواهند. هر وقت که آن ها بخواهند. این کار جهت این کشور خوب هست، جهت آنها خوب هست، جهت ما خوب است و جهت دنیا خوب است.

رییس جمهوری آمریکا در این کنفرانس مطبوعاتی با بیان این که «من به ملاقات کردن اعتقاد دارم»، اضافه کرد: راجع به گفت وگو با دیگران به خصوص هنگامی که صحبت از احتمال جنگ، مرگ، قحطی و بسیاری از چیزهای دیگر مطرح هست، باید مذاکره کرد. هیچ مشکلی با مذاکره وجود ندارد.

آماده‌ام بدون هیچ پیش‌شرطی با ایرانی‌ها دیدار کنم / ترامپ

وی به ملاقات خوبی که با رهبر کره شمالی داشت، نیز اشاره کرد و در ادامه گفت: به نظرم من، علی رغم چیزی که در رسانه های اخبار جعلی منعکس شد، ملاقاتی بسیار عالی با ولادیمیر پوتین داشتم. این ملاقات از منظر آینده، امنیت و توسعه اقتصادی، محافظت از اسرائیل و محافظت از همه بسیار عالی بود.

واژه های کلیدی: ایران | مذاکره | آمریکا | ایرانی | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz