عطسه کردن فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف

عطسه کردن: فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پرونده رقابت‌های انتخاباتی را بسته و به مدیر جمهور منتخب کمک کنید / معاون حقوقی رییس جمهور

معاون حقوقی رییس جمهور تصریح کرد: فکر منتخب مردم در آستانه تشکیل دولت دوازدهم معطوف به سازماندهی و تشکیل کابینه ای قوی، ادامه راه پیروزی های گذشته، ساماندهی اقت

پرونده رقابت‌های انتخاباتی را بسته و به مدیر جمهور منتخب کمک کنید / معاون حقوقی رییس جمهور

معاون حقوقی رییس جمهور: پرونده مسابقه های انتخاباتی را بسته و به مدیر جمهور منتخب کمک کنید

عبارات مهم : ایران

معاون حقوقی رییس جمهور تصریح کرد: فکر منتخب مردم در آستانه تشکیل دولت دوازدهم معطوف به سازماندهی و تشکیل کابینه ای قوی، ادامه راه پیروزی های گذشته، ساماندهی اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال و رونق تولید و کار در کشور هست، همه به ایشان و دولت کمک کنند و پرونده رقابتهای انتخاباتی را ببندند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری در دیدار فرمانداران استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: اینکه وضع رای آقای دکتر روحانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به کل کشور ممتاز بود، صرفا به خاطر یک هفته تبلیغات انتخابات نبود، بلکه این نتیجه حاصل فرآیند مجموعه فعالیتهایی بود که در طول 4 سال، دوستان در دولت یازدهم انجام دادند و بنده به سهم خودم از این زحمات تقدیر می کنم.

پرونده رقابت‌های انتخاباتی را بسته و به مدیر جمهور منتخب کمک کنید / معاون حقوقی رییس جمهور

وی افزود: با همه وجود باید از مردم کشور عزیزمان ایران تقدیر کنیم که نهایت بلوغ سیاسی و هوشمندی و در عین حال تعهد انقلابی خودشان را در این انتخابات به نمایش گذاشتند. در این انتخابات، نه تبلیغات دشمن های توانست آنها را از همکاری منصرف کند و نه تبلیغات تخریبی گسترده توانست آنها را از گزینش احسن بازدارد.این نشان می دهد مردم کشور عزیزمان ایران در هر دور انتخابات، نسبت به دور قبل گامی بلند به سمت توسعه یافتگی و بلوغ سیاسی بیشتر، توام با حفظ روحیه انقلابی و تعهد ملی بر می دارند و این جای بسی شکر به درگاه خدا و سپاس متواضعانه از تک تک مردم کشور عزیزمان ایران دارد.

انصاری تصریح کرد: این مساله مایه غرور و افتخار ملی جهت همه مردم و بخصوص نسلی است که شرایط سخت گذشته کشور عزیزمان ایران قبل از انقلاب و استبداد و خودکامگی حکام و رژیم شاهنشاهی را درک کرده هست. امروز در منطقه ای آشوب زده و توام با انواع ناامنی ها، در حالی که هنوز بعضی کشورها با رژیم های حکومتی قرون وسطایی، قبیلگی، طایفگی، فردمحور وابسته و استبدادی اداره می شوند، جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نصاب های بالایی از مردمسالاری و دمکراسی را جهت دهها بار طی نزدیک به 40 سال گذشته تکرار و تجربه کرده که آخرین آنها هم انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم بود.

معاون حقوقی رییس جمهور تصریح کرد: فکر منتخب مردم در آستانه تشکیل دولت دوازدهم معطوف به سازماندهی و تشکیل کابینه ای قوی، ادامه راه پیروزی های گذشته، ساماندهی اقت

وی خاطرنشان کرد: توصیه ای که این روزها از یک سو مایه تاسف است و از یک سو مایه خوشحالی، جریانی است که در آمریکا و در اردوگاه دشمن های انقلاب می گذرد. ما هر روز شاهد هستیم که یکسری سخنان یاوه و بی اساس علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در کنگره آمریکا، در لابی صهیونیستها، محافل مختلف، یا جمع های ترکیبی ارتجاع و صهیونیسم و آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به گوش می رسد.مایه تاسف است که اینها در 38 سال گذشته علی رغم تکرار شکستهای مفتضحانه، در توطئه های گوناگونی که داشتند، از توطئه ترورهای اول انقلاب، ایجاد ناامنی در داخل کشور، تحمیل جنگ، توطئه کودتا، دخالت نظامی و تحریمهای به اصطلاح خودشان فلج کننده و تبلغات مسموم، در عین حال همان روش را ادامه می دهند.

انصاری اضافه کرد: ولی خوشبختی اینجاست که جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بدون توجه به این دشمنی ها، مصمم، منسجم و با تدبیر در حال پیش بردن کار خود هست. جمهوری اسلامی در سایه انسجام ملی و هدایتهای درست و به موقع مقام معظم رهبری و کارها بسیار ارزشمند دولت تدبیر و امید و شخص آقای دکتر روحانی و تیم هسته ای توانسته است در اجماع جهانی که آمریکا و صهیونیستها علیه کشور عزیزمان ایران ایجاد کرده بودند، شکاف ایجاد کند.با استقرار دولت تازه آمریکا و مواضع آن در عرصه جهانی، شاهدیم که امروز اتحادیه اروپا و کشورهای بسیار زیادی با قاطعیت از ایران، حقانیت کشور عزیزمان ایران و از ادامه اجرای برجام حمایت می کنند و تحولات هفته های اخیر از جمله در مساله FATF، قرارداد توتال و اجلاس اخیری که در حمایت از برجام برگزار شد، همه نشان می دهد دیپلماسی جمهوری اسلامی موفق بوده و توانسته عملا آمریکا را منزوی کند.آمریکا تلاش زیادی کرد FATFرا طوری پیش ببرد که کشور عزیزمان ایران با مسئله مواجه شود، ولی نه تنها این نشانه محقق نشد، بلکه امروز مسیر همکاری ها و تعاملات بانکی ما هموارتر هم شده است است

معاون حقوقی رییس جمهور تصریح کرد: قرارداد توتال علی رغم اینکه بعضی ها در داخل یا از روی حسادت یا جهالت طوری وانمود می کنند و برخورد می کنند که آن را یک نقطه ضعف تلقی کنند، ولی این نقطه قوت بزرگی بود که یک شرکت بزرگ و معتبر بین المللی، آمده و در یک قرارداد یکسان بین المللی حجم بالای بیش از ۵ میلیارد دلار در حوزه نفت کشور عزیزمان ایران سرمایه گذاری می کند. قراردادهای مشابه و به طور کلی اقبال سرمایه گذاری جهانی نشان می دهد که جمهوری اسلامی توانسته در دیپلماسی اقتصادی و حقوقی خودش موفق باشد.

پرونده رقابت‌های انتخاباتی را بسته و به مدیر جمهور منتخب کمک کنید / معاون حقوقی رییس جمهور

وی خاطرنشان کرد: رفتاری که این روزها بعضا از سوی رییس جمهور یا اعضای کنگره آمریکا مشاهده می شود، مایه ننگ دولتی است که ادعای ابرقدرتی دارد و مایه شرمساری مردم آمریکا در ذهنیت جامعه بین الملل هست. اینها از یکسو ادعای مبارزه با تروریسم را دارند و از سوی دیگر صرفا به خاطر دوشیدن و چپاول منابع نفتی و مالی، دست در دست بزرگترین حامیان تروریسم داده و چشمشان را بر روی حمایتهای مالی و تسلیحاتی این دسته کشورها از تروریسم بسته اند. امروز کیست که نداند عربستان سعودی مادر تروریستها در منطقه بوده و است و آمریکاییها عالی ترین روابط را با این کشور برقرار کرده اند . از سوی دیگر بعضی مقامات فعلی و سابق آمریکایی، در یک حرکت واقعا خفت بار، با دریافت پول از یک شرکت تروریستی مثل شرکت منافقین که منفورترین نام نزد ملت کشور عزیزمان ایران هست، رفته اند و در اجتماع این گروهک تروریستی در پاریس صحبت کرده اند.

انصاری افزود: مقامات آمریکایی به خاطر پول، مهمان گروهی از تروریستها شده است اند که بسیاری از شیوه های خشن و وحشیانه تروریستی معاصر را 38 سال پیش بنیان گذاشتند. اگر امروز شاهدیم که داعش و اتباع داعش جنایتهای وحشتناک و خشنی مرتکب می شوند، اینها رفتارهایی بود که اوایل انقلاب منافقین در همین پایتخت کشور عزیزمان ایران و کشور عزیزمان ایران ما با شکنجه و کشتار و ترور افراد مرتکب می شدند.این جهت یک مدعی ابرقدرتی مایه خفت است که هم از کشورهای حامی تروریسم حمایت کند، به خصوص حمایت های خاص از رژیم صهیونیستی و هم رسما از خود تروریستها مثل منافقین و امثال اینها حمایت کنند و الان هم با نوع حضورشان در سوریه و جاهای دیگر نشان داده اند که واقعا ادعای مبارزه ارزش با تروریسم واقعی نیست. اکنون که سوریه دارد به مرزهای پیروزی نزدیک و نزدیک تر می شود، آمریکایی ها به نحو دیگری به کمک تروریستها آمده اند.

معاون حقوقی رییس جمهور تصریح کرد: فکر منتخب مردم در آستانه تشکیل دولت دوازدهم معطوف به سازماندهی و تشکیل کابینه ای قوی، ادامه راه پیروزی های گذشته، ساماندهی اقت

معاون حقوقی رییس جمهور در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: به دنبال فراخوان بزرگان مورد وثوق مردم، بزرگان اصلاحات، جناب آقای خاتمی، آیت الله سید حسن خمینی، جناب آقای ناطق نوری، جناب آقای عارف و دیگر بزرگان و در راس همه فراخوان مقام معظم رهبری جهت حضور مردم در صحنه انتخابات، حماسه بزرگی آفریده شد؛ هم به لحاظ اصل همکاری مردم در انتخابات و هم به لحاظ گزینش مجدد آقای دکتر روحانی.انتخاب مردم نشان داد که به اعتدال، عقلانیت و ادامه راه زندگی مسالمت آمیز و صلح آمیز با دنیا رای داده اند. امیدوارم اکنون که در آستانه تشکیل دولت دوازدهم هستیم و منتخب محبوب مردم جناب آقای دکتر روحانی همه مشغله ذهنی اش مصروف به سازماندهی و تشکیل کابینه ای نیرومند و ادامه راه پیروزی های گذشته، ساماندهی اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال و رونق تولید و کار در کشور هست، همه به ایشان و دولت کمک کنند و پرونده رقابتهای انتخاباتی را ببندند.

وی اضافه کرد: به نظر می رسد که بعضی ها از نتیجه انتخابات خیلی عصبانی هستند و رفتاری می کنند که گویا مایل نیستند منتخب مردم موفق ظاهر شود و همان تیترها و مطالب تخریبی 4 سال گذشته را در رسانه ها و تریبون هایشان دارند تکرار می کنند. با اطمینان می خواهم بگویم که تجربه 4 سال گذشته نشان داد که مردم با هوشمندی این حرکات را رصد می کنند و این نوع عملکرد در ذهن مردم تاثیر منفی دارد.مردم خوب می فهمند اینکه هنگامی که هنوز رییس جمهور منتخب کابینه جدیدش را معرفی نکرده، عده ای به استقبال تخریب دولت دوازدهم رفته اند، یعنی چه؟

پرونده رقابت‌های انتخاباتی را بسته و به مدیر جمهور منتخب کمک کنید / معاون حقوقی رییس جمهور

انصاری در آخر گفت:امیدوارم که این افراد هم واقعا همراه مردم شوند و در جهت تامین منافع ملی حرکت کنند و آقای روحانی را رییس جمهور همه مردم کشور عزیزمان ایران و 80 میلیون ایرانی بدانند و نه فقط رییس جمهور 24 میلیون نفری که به ایشان رای دادند. بخصوص کاندیداهای محترم، طرفدارانشان و ستادهایشان را به همکاری و همراهی و بستن پرونده تبلیغات و رقابتهای انتخاباتی فرابخوانند. به هر حال من امیدوارم که با لطف خداوند متعال و با همت و انسجام مردم، شاهد روزهایی بهتر و شرایط بهتر جهت کشور باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | انتخابات | منتخب مردم | رییس جمهور | کنگره آمریکا | مقامات آمریکا | نتیجه انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz