عطسه کردن فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف

عطسه کردن: فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری روایتی از اعتراض‌ها به سلفی نوید محمدزاده

زلزله که رخ داد، حس غم سنگینی تمام کشور را فرا گرفت. هرکس تلاش کرد به نوعی به زلزله‌زدگان کمک کند. از همان وقت که خبر زلزله منتشر شد و ابعاد اتفاق کم‌کم به «سمع

روایتی از اعتراض‌ها به سلفی نوید محمدزاده

روایتی از اعتراض ها به سلفی نوید محمدزاده

عبارات مهم : تصویر

زلزله که رخ داد، حس غم سنگینی تمام کشور را فرا گرفت. هرکس تلاش کرد به نوعی به زلزله زدگان کمک کند. از همان وقت که خبر زلزله منتشر شد و ابعاد اتفاق کم کم به «سمع و نظر» مردم رسید، مردم پای در مسیری گذاشتند که در بعضی موارد صدای آدم های متخصص را درآورد.

به گزارش شهروند ؛ یک نمونه اش، همین ترافیکی است که راه های منتهی به مناطق زلزله زده را مسخر خویش کرد. ناگاه از اهل امدادونجات خبر می رسید که فلان محموله کمک به این علت که مسیر تقریبا مسدود هست، فلان وقت دیرتر رسیده است.

روایتی از اعتراض‌ها به سلفی نوید محمدزاده

یکی از موارد، همان بود که چند روز قبل اسماعیل رمضانی، مدیرکل روابط عمومی هلال احمر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی «شهروند»، اعلام کرد که ٥ تریلی از کمک های هلال احمر، دیر به مقصد رسیده است و در این میان، بازیگران و صورت های معروف به دو بخش کلی تقسیم شدند. یک گروه اعلام کرد که نباید از مبادی رسمی کمک کرد و گروه دیگر، تمام تلاششان را انجام دادند تا همه چیز از مسیر رسمی انجام شد.

این دو گروه در جایی هم با هم یکسان بودند. بعضی از آنها به سمت کرمانشاه راه افتادند تا به رغم خود از درد آنها بکاهد ولی این کار هزینه هم داشت. یک نمونه اش انتشار تصویر «نوید محمدزاده» با همراهانش در چادر پیرمرد زلزله زده بود. این تصویر موجی از اعتراضات را به وجود آورد و البته مواجهه و پاسخ هم به این اعتراضات در اینترنت داده شد.

زلزله که رخ داد، حس غم سنگینی تمام کشور را فرا گرفت. هرکس تلاش کرد به نوعی به زلزله‌زدگان کمک کند. از همان وقت که خبر زلزله منتشر شد و ابعاد اتفاق کم‌کم به «سمع

باید شرم داشت

داستان اعتراض به این تصویر را، یکی از اعاظم اعتراض شروع کرد. آقای «ف» نوشت: پیرمرد به دوربین نگاه نمی کند، فقط چون فردا در همان مخروبه خواهد بود و این خوشگل ها فردا برمی گردند. نه، او به دوربین نگاه نمی کند، چون هنوز انسان است و…! مابقی تصویر العمل ها بدون نام می آید:

یکی از روزنامه نگاران زن «آ» در ادامه این موج نوشت: با فاصله زیادی بدترین تصویر تمام این روزهاست. کپشن هم چیزی نیست به جز بی شعوری!

یک روزنامه نگار دیگر نوشت: چیزی که از این تصویر به یادم خواهد ماند، فراتر از آشوب ذهنی دسته جمعی حاکم شده است بر ما و سرخوشی شرم آور…؛ لحظه باورنکردنی نگاه درمانده آن مردِ محلی هست، شکاری در بین درنده ها و مصیبت قرارگرفتن او در یک وضع تغییرکردهِ بدون اطلاع قبلی!

روایتی از اعتراض‌ها به سلفی نوید محمدزاده

من جای نوید محمدزاده بودم، خیلی صادقانه بابت اون سلفی غیرقابل توجیه معذرت خواهی می کردم. مردم بخشنده اند و می بخشن و بقیه هم یاد می گیرند کسی از معذرت خواهی سرطان نمی گیره!

نوید محمدزاده با این سلفی… زد تو تمام خاطرات خوبی که از بازی های خوبش تو فیلما داشتیم.

زلزله که رخ داد، حس غم سنگینی تمام کشور را فرا گرفت. هرکس تلاش کرد به نوعی به زلزله‌زدگان کمک کند. از همان وقت که خبر زلزله منتشر شد و ابعاد اتفاق کم‌کم به «سمع

شرم هم فضیلتی هست؛ این شور و شعف بهنگام تصویر خودگرفته با این پیرمرد خجالت زده و غمگین چیست؟! حالا گیرم که تصویر گرفتید، بعد از دیدن تصویر …تان نرسید که منتشرش نکنید؟ پارادوکس اش را ندیدید؟!

نوید محمدزاده و هرکسی که بخواد از بدبختی مردم سوءاستفاده مادی یا معنوی کنه، پست و حقیر و… و بدتر از اونا کسیه که ازشون دفاع می کنه.

روایتی از اعتراض‌ها به سلفی نوید محمدزاده

نوید محمدزاده هم بد هَوَلِ دیده شدنه.

حالا اون نوید… رفته یه کار بسیار… انجام داده، شمام جهت ابراز نفرت تون از این کارش هی تصویر رو پخش می کنید؟

چند اشتباه بچگانه که نویدمحمدزاده انجام داد: با قربانیان زلزله سلفی نگیرید، اگر هم می گیرید، نخندید، اگر هم خندید، لطفا منتشرش نکنید. دکوپاژ تلخ تصویر جوری است که انگار در موزه مادام توسو با مجسمه مرلین مونرو تصویر گرفته.

ما بودیم که شماره حساب گرفتیم

در همین حین که بعضی تاختن بر محمدزاده جهت یک تصویر را در دستور کار قرار داد، گروهی دیگر هم به دفاع یا دست کم اظهارنظر منصفانه پرداختند و دیگران را به این عنوان دعوت کردند:

یکی در تصویر العمل به آقای «ف» که آغازگر ماجرا بود، نوشت: بالاخره از چیزی که می ترسیدیم، سرمون اومد. تصویر خودگرفته نوید محمدزاده با مرد کرد زلزله زده، افتاد دست آقای «ف».

این نمونه کاملا روشنیه جهت من که به تفسیرهای افراد متفاوت از یک عکس، ویدیو یا اتفاق و… در اینترنت و واقعی با احتیاط خیلی زیاد نگاه کنم. نوید محمدزاده بشدت تحت تأثیر این مرد بود و از این که برادرش پیداش کرد و تونست کمک کنه، بی نهایت خوشحال بود.

نوید محمدزاده این پیرمرد رو که ویدیو داده بود و دنبال چادر می گشت، پیدا کرد و بهشون چادر رسوند و بد با هم فیلم و تصویر گرفتن که به مردم اطلاع بدن. تو ویدیو هم پیرمرد کلی داره از نوید تقدیر می کنه.

مخاطبم صاحب توییت نیست. خیلیا این تصویر رو با همین مضمون گذاشتن. تو ریاکاری و پوپولیسم بازی سلبریتی ها شکی نیست ولی همین عزیز سالخورده یه کلیپی است که توش صدبار از مردم و بازیگران و صورت های معروف تقدیر می کنه و از نوید محمدزاده هم تقدیر می کنه. این جا تو تصویر غمگینه، شمام دست گرفتید؟ من یک درصد هم طرفدار محمدزاده نیستم.

سلفی نوید محمدزاده با اون پیرمرده اصلا مصداق پوپولیسم نیست یا اقلا چنین حسی ازش برداشت نمیشه!

حالا اگه یه بازیگر یا فوتبالیست خارجی می رفت با مردم فقیر و مصیبت دیده کشورش تصویر می گرفت، می گفتن: ببینید چقد مردمی! بقیه سلبریتی های ما که پر از افاده و عطر و ادکلنی هستن. ولی نوید محمدزاده یه تصویر گرفته با اون پیرمرد کرد، با تهمت و توهین.

جوری از نوید محمدزاده انتقاد می کنیم، انگار ما نبودیم شماره کارتشو دست به دست می کردیم. می گفتیم درود به شرفت و فلان. من و تو هم جاش بودیم، جوگیر می شدیم ، سلفی می گرفتیم.

من همه تون رو فیو زدم، چه اینوری، چه اونوری ولی وسط قضاوت کردن نوید محمدزاده یه پرسش بپرسم، شما حال داشتید پاشید برید اونجا کمک کنید؟

وطن من جاییست که تتلو ها ۴ میلیون فالوور دارند و نوید محمدزاده ها قضاوت می شوند.

هرچی فکر می کنم، می بینم سلفی نوید محمدزاده با اون پیرمرد کُرد هیچ بدی ای نداشت. فقط به این نتیجه می رسم بعضیا دوست دارند فقط گیر بدن، دنبال بهونه اند فقط.

می گه اون پیرمرد کرد ویدیویی ازش است که داره مدام از نوید محمدزاده تقدیر می کنه، آیا باید به محمدزاده توهین کرد؟

این کشور یک ایراد دارد. ایرادش این است که همه را جو می گیرد. یک دیوانه سنگی را در چاه می اندازد، بقیه به جای این که دنبال درآوردنش باشند، خودشان هم سنگ می اندازند. شما چطور توانستید نیت صاحب تصویر را بفهمید؟! همه هم ماشاالله روشنفکرند!

واژه های کلیدی: تصویر | زلزله | پیرمرد | اعتراض | پیرمرد | اعتراضات | نوید محمدزاده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz