عطسه کردن فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف

عطسه کردن: فعالیت قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

۲ کشته و ۱ زخمی ، سقوط هواپیمای فوق سبک در اطراف فرودگاه امام خمینی

سخنگوی شرکت اورژانس کشور از سقوط یک هواپیمای فوق سبک و مصدوم شدن سه نفر خبر داد. سقوط هواپیمای فوق سبک در اطراف فرودگاه امام خمینی/ ۲ کشت..

ادامه مطلب

عکس + جنایت در زنگ تفریح

به گزارش جام جم، ساعت 11و30 دقیقه جمعه 11اسفند امسال یکی از ماموران کلانتری 148 انقلاب با بازپرس سجاد منافی آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور ..

ادامه مطلب

تصویر ، او در یک لحظه کیف‌قاپی می‌کرد ، قرقی پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام پلیس افتاد

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری سارق و کیف قاپ حرفه‌ای که از غفلت شهروندان در خیابان‌ها و معابر سوء استفاده و در یک لحظه اقدام به دزدی می‌کرد، خبر داد.  ..

ادامه مطلب

عکس + تائید قصور پزشکی در کمای سارینا

بررسی‌های اولیه پرونده سارینا نشان می‌دهد تزریق اشتباه دارو، محرز هست. دختر هشت ساله از ده روز قبل به کما رفته و تلاش تیم پزشکی جهت نجات جان او ادامه دارد. ..

ادامه مطلب

هیزم شکنان سرخه ای هنوز مفقودند ، آخرین سیگنال امیدوارکننده ازگمشدگان در برف

باگذشت بیش از یک شبانه روز از مفقود شدن سه نفر در سرخه جستجوها کماکان ادامه دارد، همچنین یافتن آخرین سیگنال موبایل، امیدها را در دل منتظران زیاد کرده است. ..

ادامه مطلب

قتل پدر و مادرزن در یاسوج

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فردی در شهر یاسوج، پدر و مادر زن خود را به ضرب گلوله به کام فوت کشاند و زن خود به همراه فرد دیگری را راهی بی..

ادامه مطلب

تصادف در محور «بجنورد – اسفراین» 7 کشته و زخمی بر جا گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از کشته و زخمی شدن 7 نفر در تصادف دو خودروی 405 در محور بجنورد به اسفراین خبر داد.  تصادف در محور «بجنورد ..

ادامه مطلب

حمله 2 زورگیر با تبر به زن جوان در پارکینگ خانه‌اش

دو زورگیر تبر به دست که به زنی جوان در پارکینگ مجتمع مسکونی اش حمله کرده بودند، دستگیر شدند. حمله 2 زورگیر با تبر به زن جوان در پارکینگ منزل اش ..

ادامه مطلب

واژگونی سه ماشین در پی ریخته شدن گازوئیل در محور پارسیان – عسلویه

>فرماندار و مدیر شورای ترافیک شهرستان پارسیان از ریخته شدن گازوئیل در محور پارسیان به عسلویه خبر داد. واژگونی سه ماشین در پی ریخته شدن گازوئی..

ادامه مطلب

قتل دختر جوان 3 ماه قبل از عروسی

اولیای‌دم دختری که سه ماه قبل از عروسی‌اش به شکل مرموزی به قتل رسید با حضور در دادگاه خواستار دریافت دیه از بیت‌المال شدند. راز این جنایت بعد از 12 سال همچ..

ادامه مطلب